Būsimi "Žalgirio" varžovai nugalėjo ukrainiečius

Zagrebo „Dinamo“ sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš Čempionų lygos atrankos II etapo dvikovą su Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda.

Būsimieji vilniečių varžovai planavo sekmadienį žaisti su Tel Avivo „Maccabi“, bet šios rungtynės buvo atšauktos. Todėl buvo sutarta šeštadienį sužaisti mačą su Lvovo „Karpaty“ komanda iš Ukrainos.

„Dinamo“ laimėjo šias rungtynes rezultatu 2:0 (1:0). Būsimiems vilniečių varžovams įvarčius pelnė Duje Čopas (39 min.) ir iš pasaulio čempionato Brazilijoje sugrįžęs Marcelo Brozovičius (73).

„Dinamo“ sudėtis: Eduardo, Jerko Leko (46' Ivo Pinto), Leonardo Sigali, Josipas Šimuničius, Josipas Pivaričius (46' Luisas Ibanezas), Arijanas Ademi (62' Marcelo Brozovičius), Franko Andrijaševičius (46' Gonzalo Santosas), Paulo Machado (46' Ante Čoričius), Marko Pjaca (46' Ivanas Fioličius), Domagojus Antoličius, Duje Čopas (62' Dejanas Radonjičius).

Šiuo maču kroatai baigė treniruočių stovyklą Slovėnijoje. Anksčiau jie 0:2 pralaimėjo Ploeščio „Petrolul“ (Rumunija) ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Rostov“ (Rusija).

„Žalgirio“ ir „Dinamo“ pirmosios rungtynės liepos 15-ąją (pradžia 21.45 val.) vyks Zagrebe, o atsakomosios - liepos 22-ąją (21 val.) Vilniuje.

zalgiris-vilnius.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos