„Burnley“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Southampton“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse dėl išlikimo kovojantis „Burnley“, namuose, rezultatu 2:0 įveikė „Southampton“ vienuolikę.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 12 minutę. Precizišku smūgiu iš baudos aikštelės prieigų vartininką nuginklavo Conoras Robertsas.

Tolimesnėje pirmojo kėlinio eigoje „Burnley“ turėjo iniciatyvą, kūrė pavojingesnes progas ir 44 minutę padvigubino savo persvarą. Šį kartą po pakelto kampinio, smūgiu galva pasižymėjo Nathanas Michaelis Collinsas.

Antrame kėlinyje šeimininkai sugebėjo pelnyti ir trečiąjį savo įvartį, tačiau šis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Po šių rungtynių „Burnley“ užima 18 vietą turnyrinėje lentelėje, o juos nuo saugioje zonoje esančio „Everton“ skiria vienas taškas.