Bundeslyga: pergalingas E. Haalando sugrįžimas ir 9 įvarčiai Fiurte © REUTERS nuotr.

Erlingas Haalandas grįžo į rikiuotė ir tai padarė sėkmingai: įmušė įvartį bei iškovojo pergale, kurios deka „Borussia“ bent trumpam laikui aplenkė „Bayern“ turnyrinėje lentelėje.

Dortmundo ekipa svečiuose 3:1 įveikė „Wolfsburg“ komandą. Antrąją rungtynių minutę į priekį „vilkai“ įsiveržė po Wouto Weghorsto įvarčio, tačiau nesibaigus pirmajam kėliniui tiksliu smūgiu nuo 11 m žymos atsakė Emre Canas.

Antrajame kėlinyje „Borussia“ įsiveržė po Donyello Maleno įvarčio, o tašką rungtynėse padėjo po keitimo į aikštę žengęs E. Haalandas.

Smagios rungtynės įvyko Fiurte, kur krito net 9 įvarčiai – „Greuther“ 3:6 nusileido „Hoffenheim“ ekipai.

Stuttgart 2:1 Mainz

Koln 4:1 Monchengladbach

Hertha 1:1 Augsburg

Bochum 2:1 Freiburg