Bundesligoje - "Bayern" ir "Schalke" dvivaldystė © Eurofootball.lt
Vokietijos Bundesligos pirmenybėse šeštadienį tęsėsi 5-ojo turo varžybos. Lygos lyderiais tapo pergales iškovoję ir "Hertha" prarastais taškais pasinaudoję favoritai "Bayern" bei "Schalke", o likusios ketverios iš šešių dienos rungtynių baigėsi vienodais rezultatais 1-1.

Centrinis turo mačas vyko Hamburge, kur vietos klubas "Hamburger" susitiko su "Werder". Sužaidus beveik valandą, po tikslaus Clemenso Fritzo perdavimo, svečius į priekį išvedė T.Borowskis, pasiuntęs kamuolį į tinklą iš aštraus kampo. Dar po dešimties minučių šeimininkai išlygino rezultatą – pasižymėjo B.Reinhardtas, iššokęs aukščiau už "Werder" gynėjus ir nukreipęs Mehdi Mahdavikios skersuotą kamuolį į vartus.

Netrukus už šiurkščią pražangą iš aikštės buvo pašalintas jau minėtas M.Mahdavikia, tačiau svečiai iš Brėmeno nusugebėjo pasinaudoti kiekybine persvara ir mačas baigėsi taikiai 1-1. Verta priminti, jog "Hamburger" dar vis nėra iškovoję pergalės šiame sezone.

Iki šio turo pirmąją vietą užėmusi "Hertha" šeštadienį kluptelėjo prieš lygos vidutiniokus "Mainz" ir sužaidė lygiosiomis 1-1. "Hertha" buvo priversta vytis varžovus nuo 49-osios minutės, kai po kampinio Berlyno ekipos gynėjai sužaidė neužtikrintai ir D.Diakite nesunkiai iš artimos distancijos pelnė įvartį bei išvedė "Mainz" į priekį. Tačiau šeimininkai pirmavo neilgai – prabėgus dar penkioms minutėms, po "Mainz" gynėjų klaidos, K.Boatengas sugebėjo rezultatą sušvelninti.

Sužaidę lygiosiomis "Hertha" buvo priversta užleisti pirmąją vietą "Bayern" ir "Schalke" ekipoms, kurios namuose iškovojo pergales. Čempionų titulą ginantys "Bayern" futbolininkai 2-1 įveikė lygos naujokus "Aachen" nepaisant to, jog pirmieji praleido įvartį – 38-ąją minutę baudos smūgiu svečius į priekį išvedė S.Dumas. Miuncheno ekipa nesutriko ir jau po dviejų minučių rezultatą išlygino, o smūgiu galva įvartį pelnė C.Pizarro. Pergalingą įvartį "Bayern" ekipai tolimu smūgiu iš 20 metrų pelnė klubo naujokas M.van Bommelis.

Tuo tarpu itin geromis nuotaikomis komandoje pasigirti negalinti "Schalke" 2-0 sugebėjo įveikti "Wolfsburg" klubą. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkus į priekį išvedė K.Kuranyi, galva iš arti pasiuntęs kamuolį į vartus, o iki mačo pabaigos likus minutei rezultatą užtvirtino Lincolnas, baudos aikštelėje prasiveržęs pro du gynėjus ir pasiuntęs kamuolį į tinklą.

Taigi pirmoje čempionato vietoje įsitaisė "Bayern" ir "Schalke", tačiau jau rytoj į pirmąją vietą gali palikti "Nurnberg" ekipa, kuri sekmadienį susikaus su lygos naujokais "Cottbus".

Šeštadienio rungtynių statistika

"%c00001" 2 - 1 "%c00308"
38' [0 - 1] Sascha Dum
40' [1 - 1] Claudio Pizarro
55' [2 - 1] Mark van Bommel

"%c00024" 1 - 1 "%c00016"
58' [0 - 1] Tim Borowski
68' [1 - 1] Bastian Reinhardt

"%c00015" 2 - 0 "%c00011"
56' [1 - 0] Kevin Kuranyi
88' [2 - 0] Lincoln

"%c00027" 1 - 1 "%c00257"
73' [1 - 0] Mario Gomez
88' [1 - 1] Alexander Meier

"%c00209" 1 - 1 "%c00105"
49' [1 - 0] Dakary Diakite
55' [1 - 1] Kevin Boateng

"%c00088" 1 - 1 "%c00008"
39' [0 - 1] Sergej Barbarez
74' [1 - 1] Hanno Balitsch