Bundesliga: "Wolfsburg" perėmė lyderio poziciją © Eurofootball.lt
Vokietijos pirmojoje Bundesligoje šeštadienį įvyko septyneri penktojo turo susitikimai. Į lyderio poziciją bent jau laikinai įsiveržė "Wolfsburg" klubas, išvykoje įveikęs "Hansa" ekipą.

Įdomiausias turo susitikimas buvo žaidžiamas Dortmunde, kur vietos "Borussia" priemė Miuncheno "Bayern". Nors šeimininkai nuo pat antrojo kėlinio pradžios pirmavo, be to vėliau ir padidino pranašumą, svečiai mačo pabaigoje įmušė du kartus ir išplėšė tašką.

Į trečiąją vietą pakilo šalies čempionas Brėmeno "Werder", namie sutriuškinęs "Hannover" komandą. Ketvirtas - po įspūdingo laimėjimo trečiadienį prieš "Real" taškus praradęs Leverkuzeno "Bayer", kuris šį kartą namuose nesugebėjo nugalėti "Nürnberg".

Antrąją sezono pergalę pavyko iškovoti Gelzenkircheno "Schalke" klubui, po permainingos kovos įveikusiam "Monchengladbach". Kitose rungtynėse "Kaiserslautern" buvo pranašesnis už "HSV", o "Arminia" ir "Mainz" sužaidė lygiosiomis.

Bundesligos šeštadienio rezultatai:

"%c00101" 1 - 2 "%c00011"
17' [0 - 1] Diego Klimowicz
33' [1 - 1] Kim Madsen
78' [1 - 2] Pablo Thiam

82' Rene Rydlewicz ("Hansa") pašalintas iš aikštės

"%c00100" 2 - 2 "%c00001"
45' [1 - 0] Ewerthon
69' [2 - 0] Ewerthon
88' [2 - 1] Lucio
90' [2 - 2] Roy Makaay

"%c00015" 3 - 2 "%c00103"
5' [0 - 1] Bernd Korzynietz
35' [1 - 1] Christian Pander
47' [1 - 2] Oliver Neuville
60' [2 - 2] Gustavo Varela
66' [3 - 2] Ebbe Sand

"%c00016" 3 - 0 "%c00088"
20' [1 - 0] Valerien Ismael
78' [2 - 0] Johan Micoud
88' [3 - 0] Miroslav Klose

19' Dariusz Zuraw ("Hannover") pašalintas iš aikštės

"%c00008" 2 - 2 "%c00208"
23' [0 - 1] Sven Müller
69' [0 - 2] Diego Placente (į savo vartus)
76' [1 - 2] Jörg Butt
80' [2 - 2] Dimitar Berbatov

"%c00014" 2 - 1 "%c00024"
17' [1 - 0] Ferydoon Zandi
55' [2 - 0] Marco Engelhardt
64' [2 - 1] Raphael Wicky

"%c00210" 1 - 1 "%c00209"
64' [1 - 0] Delron Buckley
82' [1 - 1] Mimoun Azaouagh