Bundesliga: "Werder" nesėkmė leidžia "Bayern" atitolti © Eurofootball.lt
Vokietijos futbolo pirmenybėse prasidėjo keturioliktojo turo kovos. Šeštadienį buvo sužaisti šeši susitikimai, o mačas tarp "Duisburg" ir "Koln" buvo atidėtas.

Penktadienio naktį Duisburge stipriai prisnigo ir šeštadienio ryte Vokietijos futbolo komisija įvertinusi aikštės būklę, nusprendė susitikimą atidėti. Naujoji "Duisburg" ir "Koln" varžybų data turėtų būti paskirta pirmadienį.

Ir toliau sėkmingai rungtyniauja lygos čempionų titulą ginantis "Bayern" klubas. Šįkart "bavarai" namuose 2-1 nugalėjo "Mainz" ir iškovojo jau dvyliktąją pergalę Bundesligos čempionate, o abu įvarčius nugalėtojams pelnė pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojantis C.Pizarro.

Dar vienas įdomus mačas vyko Gelzenkirchene, tarp vietos "Schalke" bei "Werder" klubų. Namuose rungtyniavę "Schalke" futbolininkai nenuvylė į stadioną susirinkusių 62 tūkstančių gerbėjų bei iškovojo pergalę rezultatu 2-1.

Į priekį "Schalke" išsiveržė jau antrąją varžybų minutę, po to, kai "Werder" gynėjas Naldo bandė perduoti kamuolį atgal savo vartininkui, tačiau atliko per silpną perdavimą ir pirmasis prie kamuolio prišokęs šeimininkų atakų lyderis K.Kuranyi nesunkiai nuginklavo "Werder" vartų sargą A.Reinkę. Netrukus po pertraukos N.Valdezui pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau tašką šiame mače padėjo K.Kuranyi, 64-ąją minutę dar kartą nuginklavęs varžovų vartininką.

Beje, verta paminėti, jog šiame mače "Werder" klubas rungtyniavo be savo atakų lyderio ir rezultatyviausio Bundesligos futbolininko M.Kloses. Po šio laimėjimo "Schalke" išliko ketvirtoje vietoje ir nuo Brėmeno klubo atsilieka keturiais taškais.

Sunkią pergalę iškovojo ir po pralaimėjimo UEFA taurėje atsitiesė "Hamburger" ekipa, svečiuose 1-0 palaužusi "Beyer" pasipriešinimą. Pergalę "Hamburger" klubui garantavo vienintelis D.Jarolimo įvartis 82-ąją susitikimo minutę. Iškovoję devintąją pergalę Bundesligoje uostamiesčio klubas pasinaudojo "Werder" nesėkme ir iš trečiosios vietos pakilo į antrąją.

Tragiškai prastą žaidimą ir toliau demonstruoja "Kaiserslautern" futbolininkai, kurie šįkart svečiuose net 1-5 nusileido "Hannover" ekipai ir toliau išliko paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

Per pastarąsias vienuolika varžybų Bundesligoje "Kaiserslautern" ekipa sugebėjo iškovoti vos 3 taškus, o paskutinį kartą pergalės skonį lygos varžybose jautė dar vasaros pabaigoje. Tuo tarpu pergalę iškovojęs "Hannover" klubas šiek tiek pagerino savo padėtį ir šoktelėjo į vienuoliktąją poziciją.

Po pergalės tryliktame ture "Nurnberg" futbolininkams ir gerbėjams šį savaitgalį teko nusivilti - namuose rungtyniavusi "Nurnberg" ekipa turėjo pripažinti "Borussia" klubo pranašumą ir pralaimėjo rezultatu 1-2.

Susitikimo pradžioje svečius į priekį išvedė D.Odonkoras, o kėlinio pabaigoje rezultatą padvigubino jaunasis N.Sahinas, pelnęs pirmąjį įvartį "Borussia" ekipos gretose. Šį įvartį Nuri Sahinas įmušė būdamas vos 17 metų ir 3 mėnesių amžiaus ir tapo jauniausiu įvartį įmušusiu futbolininku per visą lygos istoriją.

Varžybų pabaigoje Vokietijos jaunimo rinktinės žaidėjas ir vienas "Nurnberg" ekipos lyderių S.Kiesslingas dar sugebėjo santykį sušvelninti. Po pergalės "Borussia" pakilo jau į penktąją vietą, o "Nurnberg" futbolininkai ir toliau lieka lentelės apačioje.

Šeštadienio statistika

"%c00008" 0 - 1 "%c00024"
82` [0 - 1] David Jarolim

"%c00015" 2 - 1 "%c00016"
2` [1 - 0] Kevin Kuranyi
56` [1 - 1] Nelson Valdez
64` [2 - 1] Kevin Kuranyi

81` Torsten Frings ("Werder") pašalintas iš aikštės

"%c00088" 5 - 1 "%c00014"
13` [1 - 0] Michael Tarnat
26` [2 - 0] Michael Tarnat
62` [3 - 0] Thomas Brdaric
69` [3 - 1] Boubacar Sanogo
73` [4 - 1] Thomas Brdaric
83` [5 - 1] Vahid Hashemian

"%c00011" 0 - 0 "%c00210"

"%c00208" 1 - 2 "%c00100"
13` [0 - 1] David Odonkor
43` [0 - 2] Nuri Sahin
88` [1 - 2] Stefan Kiessling

"%c00001" 2 - 1 "%c00209"
28` [1 - 0] Claudio Pizarro
34` [1 - 1] Benjamin Auer
54` [2 - 1] Claudio Pizarro