"Bundesliga": "Stuttgart" tiruškino varžovus, "Wolfsburg" ir "Werder" pasidalino po tašką

Sekmadienį sužaistos dvejos "Bundesliga" pirmenybių 24-ojo turo rungtynės.

Autsaiderių dvikovoje svarbią pergalę iškovojo "Stuttgart" ekipa, kuri namuose net 5:1 sutriuškino "Hannover" futbolininkus.

Šeimininkai įvarčių šou pradėjo jau 4-ąją minutę, kuomet pasižymėjo M. Gomezas. Pirmajame kėlinyje dar du įvarčius pridėjo O. Kabakas (16' ir 45').

68-ąją minutę viltį "Hannover" ekipai grąžino Jonathas, tačiau rungtynių pabaigoje du įvarčius pelnė "Stuttgart" ekipos saugas S. Zuberis (78' ir 81').

Dėl išlikimo kovojanti "Stuttgart" ekipa nuo saugios zonos atsilieka vos 2 taškais, "Hannover" atstumas iki šios zonos - 7 taškai.

Kitose rungtynėse "Wolfsburg" namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su "Werder" ekipa.

Šeimininkus į priekį 54-ąją minutę išvedė J. Brooksas, tačiau 74-ąją rezultatą išlygino M. Kruse.