"Bundesliga": "Schalke" išvykoje užtikrintai nugalėjo "Bayer" (VIDEO)

Penktadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse startavo 31-asis turas.

Pirmoji akistata įvyko Lėverkuzene, kur vietos "Bayer" priėmė Gelzenkircheno "Schalke" futbolininkus. Svečiai užtikrintai susidorojo su "Bayer" ir šventė pergalę rezultatu 4-1.

Jau po pirmojo kėlinio "Schalke" pirmavo rezultatu 3-0. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Guido Burgstalleris, Benediktas Howedesas ir Alessandro Schopfas.

Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį svečių gretose pasiekė tas pats. G. Burgstalleris. Šeimininkų gretose 69-ąją minutę paguodos įvartį pelnė Stefanas Kiesslingas.

"Schalke" su 41 tašku užima aštuntąją poziciją, o "Bayer" šį sezoną yra didžiuliame nuosmūkyje - tenkinasi vos 12-ąja vieta. Iki pirmenybių pabaigos lieka žaisti vos trys turai.

"Bayer" 1 - 4 "Schalke"
6' [0 - 1] G. Burgstaller
10' [0 - 2] B. Howedes
18' [0 - 3] A. Schopf
50' [0 - 4] G. Burgstaller
69' [1 - 4] S. Kiessling

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10316896" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>