"Bundesliga": ketvirtoje vietoje esanti "Gladbach" nugalėjo "Stuttgart" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį Vokietijoje buvo sužaistos vienerios "Bundelsiga" XIII-ojo turo rungtynės.

Savo žiūrovų palaikoma "Stuttgart" ekipa nesugebėjo įveikti "Gladbach" ekipos, kuri pergalę šventę rezultatu 0-2.

Į priekį svečiai iš Menchengladbacho įsiveržė 37-ąją minutę. Po tikslaus Patricko Herrmanno perdavimo įvartį į varžovų vartus pelnė Raffaelis.

Galutinį tašką padėjo Oscaras Wendtas, kuris įvartį pelnė 73-ąją minutę. Rezultatyvų perdavimą taip pat atliko P.Herrmannas.

Po šios pergalės "Gladbach" Vokietijoje toliau užima ketvirtąją vietą ir su 25 taškai priartėjo prie lyderių, o tuo tarpu Štutgarto miesto ekipa turnyrinėje lentelėje rikiuojasi aštuntoje vietoje.