Bundesliga: keturioliktoji "Bayern" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį prasidėjo 23-iasis Vokietijos pirmenybių turas. Buvo sužaisti septyni susitikimai per kuriuos įmušta septyniolika įvarčių, o favoritai iškovojo pergales.

Po šios dienos varžybų surinkęs 47-is taškus Bundesligoje pirmauja Miuncheno "Bayern" klubas. Antroje vietoje žengianti "Schalke" ekipa atsilieka trimis taškais, bet yra sužaidusi vieneriomis varžybomis mažiau ir rytoj rungtyniaus prieš "Hannover".

"Bayern" ekipa svečiuose minimaliu skirtumu 0-1 įveikė vieną lygos autsaiderių "Freiburg" klubą. Įvartį bavarams pelnė ir keturioliktąją sezono pergalę padėjo pasiekti saugas Sebastianas Deisleris.

Kitame mače, atsigavę po pralaimėjimo pirmose Čempionų lygos aštunfinalio varžybose, čempionų titulą ginantys "Werder" futbolininkai namie net 4-0 sutriuškino "Bochum" ekipą, ir išlikdami trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Sėkmingas turas buvo ir "Hertha" klubui. Sostinės ekipa 4-1 įveikė "Hamburger" ir pakilo ketvirtąją vietą. Tuo tarpu finansinės krizės krečiama Dortmundo "Borussia" namuose, kaip įprasta 74 tūkstančių fanų akivaizdoje, 3-0 nugalėjo "Mainz" klubą bei dar labiau atitrūko nuo autsaiderių.

Tuo tarpu varžybos tarp "Hansa" ir "Gladbach", bei "Kaiserslautern" ir "Wolfsburg" klubų baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Beje tai buvo pirmasis toks "Wolfsburg" komandos rezultatas šį sezoną, nes anksčiau visose rungtynėse "vilkai" iškovodavo pergalę arba patirdavo pralaimėjimą.

Turnyrinė lentelė

Šeštadienio varžybų statistika

"%c00013" 0 - 1 "%c00001"
52' [0 - 1] Sebastian Deisler

"%c00016" 4 - 0 "%c00010"
45' [1 - 0] Valerien Ismael
49' [2 - 0] Frank Baumann
53' [3 - 0] Nelson Valdez
73' [4 - 0] Johan Micoud

"%c00100" 3 - 0 "%c00209"
28' [1 - 0] Ebi Smolarek
54' [2 - 0] Jan Koller
74' [3 - 0] Lars Ricken

"%c00014" 0 - 0 "%c00011"

"%c00210" 3 - 1 "%c00208"
6' [1 - 0] Delron Buckley
19' [2 - 0] Patrick Owomoyela
30' [2 - 1] Marek Mintal
72' [3 - 1] Roberto Pinto

"%c00101" 0 - 0 "%c00103"

"%c00105" 4 - 1 "%c00024"
4' [1 - 0] Giuseppe Reina
16' [2 - 0] Gilberto
31' [3 - 0] Marcelinho
78' [3 - 1] Sergej Barbarez
81' [4 - 1] Gilberto