"Bundesliga": "Hoffenheim" kyla į trečiąją poziciją (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 31-ojo turo rungtynės.

Pirmoje akistatoje ginklus tarpusavyje surėmė "Augsburg" ir "Hamburger" futbolininkai. Šeimininkai kaip reikiant pamokė varžovus - sutriuškino rezultatu 4-0.

Pirmajame kėlinyje du įvarčius pasiekė buvęs Madrido "Real" ir Miuncheno "Bayern" saugas Hamitas Altintopas, o antrajame kėlinyje dar po įvartį pridėjo Phlippas Maxas bei Raulis Bobadilla.

"Augsburg" užima 13-ąją poziciją, o "Hamburger" tęsia kova dėl išlikimo (16-oji vieta).

Kitose rungtynėse sunkią pergalę prieš Frankfurto "Eintracht" pasiekė "Hoffenheim" klubas. Jauno stratego vadovaujama ekipa 90-ąją minutę Benjamino Hubnerio įvarčio dėka iškovojo pergalę rezultatu 1-0.

Pergalę įsirašęs "Hoffenheim" klubas iš trečios pozicijos išstūmė Dormtundo "Borussia" klubą, kuris turi taško atsilikimą. Iki pirmenybių pabaigos lieka žaisti trys turai.

"Hoffenheim" 1 - 0 "Eintracht"
90' [1 - 0] B. Hubner

"Augsburg" 4 - 0 "Hamburger"
28' [1 - 0] H. Altintop
42' [2 - 0] H. Altintop
76' [3 - 0] P. Max
85' [4 - 0] R. Bobadilla