"Bundesliga": "Gladbach" nutraukė nesėkmių seriją (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse penktadienį vakare startavo 17-asis turas.

Mionchengladacho "Borussia" namuose pagaliau nutraukė trijų nelaimėtų rungtynių seriją. "Baltai juodi" rezultatu 3-1 įrodė pranašumą prieš "Hamburger" futbolininkus.

9-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Thorganas Hazaras, tačiau svečiams iš Hamburgo antrojo kėlinio pradžioje pavyko atsitiesti ir išlyginti rezultatą.

Vis dėlto "Gladbach" nepasidavė, o pergalės kalviu tapo Raffaelis. 32-ejų metų brazilas 74-ąją minutę sugrąžino įvarčio pranašumą, o pergalę užtvirtino nepraėjus nei pilnoms penkioms minutėms.

"Gladbach" po pergalės bent laikinam pakilo į ketvirtąją poziciją. "Hamburger" su 15 taškų rikiuojasi 16-oje vietoje.

"Gladbach" 3 - 1 "Hamburger"
9' [1 - 0] T. Hazard
53' [1 - 1] A. Hahn
74' [2 - 1] Raffael
79' [3 - 1] Raffael

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10803463" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>