„Bundesliga“: BVB užsitikrino antrąją vietą, „Gladbach“ – per žingsnį nuo Čempionų lygos © JumpStory nuotr.

Šeštadienį sužaisti visi devyni 33-ojo „Bundesliga“ turo susitikimai.

Centrinėse rungtynėse Dortmundo „Borussia“ išvykoje rezultatu 2:0 palaužė „RB Leipzig“ ir užsitikrino antrąją vietą.

Svečius 30-ąją minutę į priekį išvedė puikios atakos smaigalyje atsidūręs Erlingas Haalandas, kuris jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką ir įtvirtino BVB pergalę.

Po šio mačo BVB tapo nebepavejama žemiau esančioms komandoms ir užsitikrino antrąją vietą.

Kiek netikėtą pralaimėjimą išvykoje patyrė dėl vietos Čempionų lygoje kovojanti Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa, kuri 0:2 turėjo pripažinti Berlyno „Hertha“ futbolininkų pranašumą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Matheusas Cunha ir Dodi Lukebakio.

Šia tiesioginių varžovų nesėkme pasinaudojo „Monchengladbach“ ekipa, kuri išvykoje 3:1 įveikė „Paderborn“.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 4-ąją minutę po Patricko Herrmanno įvarčio.

54-ąją minutę rezultatą išlygino Svenas Michelis, tačiau vos po minutės 11 metrų baudinį realizavęs Larsas Stindlas sugrąžino persvarą „Gladbach“ ekipai.

65-ąją minutę „Paderborn“ dar liko rungtyniauti mažumoje – iš aikštės buvo pašalintas Uwe Hunemeieris, o 73-ąją minutę svečių pergalę įtvirtino dublį pelnęs L. Stindlas.

„Gladbach“ po šios pergalės šoktelėjo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą ir prieš „Bayer“ turi dviejų taškų pranašumo, o iki sezono pabaigos liko vos vienerios rungtynės.

„Bayern“ 3:1 „Freiburg“

„Dusseldorf“ 1:1 „Augsburg“

„Koln“ 1:1 „Eintracht“

„Hoffenheim“ 4:0 „Union“

„Mainz“ 3:1 „Werder“

„Schalke“ 1:4 „Wolfsburg“