Bukmekeriai: prancūzai gali pasiautėti prieš albanus

Portalo "EuroFootball.lt" konferencijoje bendrovės CBet bukmekeriai kalbėjo apie nerezultatyvias Europos čempionato rungtynes.

Kodėl, anot lankytojo, kol kas pirmenybės yra nerezultatyvios ir nė viena rinktinė neįmušė daugiau nei dviejų įvarčių?

"Ne tiek nustebino, kiek galbūt nuvylė. Bet iš kitos pusės reikia suprasti, kad dauguma elitinių rinktinių smarkiai atsinaujino ir atsijaunino, todėl logiška, kad joms prireiks šiek tiek laiko įsivažiuoti ir susitvarkyti su startiniu jauduliu.

Viskas turėtų susitvarkyti ir galėsime stebėti ne vienas rezultatyvias ir gražias rungtynes. Manau, kad jau rytoj tikrai turėtų pasiautėti Prancūzija. Vis gi susitiks geriausiu ir blogiausiu koeficientais vertinamos ekipos, kurių lygių skirtumas yra tiesiog milžiniškas", - rašė bendrovės atstovas.

Ar anglai gali tapti čempionais?

"Tikrai nustebčiau. Daug klausimų kelia jų žaidimas ir trenerio vadovavimas reaguojant į įvykius aikštelėje. Manau, kad Hodgsonas jau išsisėmė ir geriausia būtų ieškoti kuo jį pakeisti jau artimiausiu metu. Anglija neturi išreikšto lyderio, žaidžia labai primityvų futbolą ir visiškai neišsiugdė nugalėtojų mentaliteto.

Aš visada labai simpatizuoju šitai komandai, nes turiu nemažai sąsajų su šia šalimi, bet kuo toliau, tuo labiau nuvilia jų eilinis choke'inimas svarbiausiais momentais. Potencialo atjauninus rinktinę yra nemažai, bet bent jau šiame čempionate labai didelės sėkmės iš jų pusės nesitikiu", - teigė bukmekeris.

Užduoti klausimą bukmekeriams galite čia.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė