Buffonas patvirtino, kad pratęsė kontraktą su "Juventus" © Eurofootball.lt
"%c00038" klubo ir Italijos rinktinės pagrindinis vartininkas Gianluigis Buffonas (%p01429) pranešė, kad jis pratęsė savo kontraktą iki 2008-ųjų metų.

Žaidėjas sutiko susimažinti savo algą nuo to laiko, kai jo buvęs kontraktas baigiasi - tai yra 2006-aisiais. To buvo tikimasi, nes šiandien Italijoje jau buvo pasklidusios kalbos, jog šio vartininko kontraktas bus pratęstas.

"Buvo visai nesunku susitarti. "Juventus" yra solidus klubas ir šiuo metu tokių yra nedaug. Nusprendžiau pasirašyti kontraktą tą sezoną, kurį mes nieko nelaimėsime, nes aš tikiu, kad ši komanda ir klubas turi puikią ateitį. Šitas sprendimas yra susijęs su tuo ką jau padarė kiti žaidėjai. Manau tai yra geras signalas Italijos futbolui" - pranešime sakė Buffonas.

Tuo tarpu klubo generalinis direktorius Lucianas Moggis buvo labai patenkintas, kad vartininkas liks klube dar bent ketveriems metams: "Buffonas yra labai svarbi figūra pradedant naują ciklą šiame klube. Jis yra vienas geriausių pasaulyje."

Prieš tris metus Buffonas tapo brangiausiu pasaulio vartininku kai už maždaug 50 milijonų eurų į "Juve" perėjo iš "%c00029" klubo. 26-erių metų žaidėjas jau trečią sezoną žaidžia Turine, o pirmus du sezonus jis laimėjo "Serie-A" ir padėjo savo komandai pasiekti Čempionų lygos finalą.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...