B.Spietinis grįžo į gimtojo miesto komandą

Vidurio gynėjas Benas Spietinis grįžta į gimtąją Jonavą. Karjerą „Lietavos“ klube pradėjęs 20-metis žaidėjas liepos 1 d. su klubu pasirašė 1,5 metų sutartį.

Savo karjerą B. Spietinis pradėjo Jonavoje, paskui persikėlė į Gargždų „Bangą“, vėliau vėl grįžo į „Lietavą“, kuriai padėjo iškovoti LFF I lygos trofėjų ir patekti į „SMScredit.lt A lygą“. Šį sezoną gynėjas pradėjo Utenos „Utenio“ klube, kuriame sužaidė 6 rungtynes.

Žaidėjas, kuris žais 96 numeriu pažymėtais marškinėliais, patikino, kad labai norėjo grįžti į gimtąją Jonavą ir džiaugiasi sulaukęs gerų naujienų iš klubo.

„Labai džiaugiuosi grįždamas į „Lietavą“, į savo gimtąjį miestą. Klube žaidžia daug mano draugų, be to džiugu, kad mano žaidimą galės stebėti šeima, mano draugė, man jų palaikymas – ypač svarbus“, – kalbėjo B. Spietinis.

Gynėjas, palyginus su 2015 m., mato daug teigiamų pasikeitimų klube ir tikina, kad, jei nebūtų sulaukęs kvietimo, būtų pats pasiprašęs grįžti.

„Buvo labai malonu sulaukti skambučio iš Jonavos, jau net galvojau pats prašytis per šį perėjimų langą grįžti į klubą. 

Tikrai „Lietavoje“ matau teigiamų dalykų: viskas į priekį juda, gera linkme, tikrai daug gerų pasikeitimų nuo praėjusio sezono. Pagrindinis mano tikslas yra įsitvirtinti komandoje ir duoti jai kuo daugiau naudos, o kalbant apie klubą – tai stengsimės kovoti dėl kiekvienos pergalės, o svarbiausia užduotis, mano nuomone, išlikti lygoje, – teigė B. Spietinis.

Gynėjas jau galės pasirodyti draugiškose rungtynėse su Daugpilio „Daugavpils“ ir žaisti prieš buvusį klubą – „Utenį“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos