Britų spauda: "Monaco" rengia pasiūlymą už A. Sanchezą

Vakar už 222 mln. eurų į "Paris Saint-Germain" oficialiai persikėlęs Neymaras Prancūzijoje gali sulaukti rimto konkurento - "Monaco" rengia 45 mln. svarų sterlingų vertės pasiūlymą už Alexį Sanchezą. Tokią informaciją atskleidžia Anglijos dienraštis "The Sun".

Sostinės futbolininkai "Ligue 1" pirmenybėse pernai nusileido būtent Leonardo Jardimo auklėtiniams, o Londono "Arsenal" lyderis galėtų tapti ne tik puikia pamaina Bernardo Silvai, bet apskritai būtų didžiulis pastiprinimas.

Priminsime, kad nepaisant to, jog Arsene'as Wengeras itin nori išlaikyti čilietį "kanonierių" gretose, jis dar nepasirašė naujos sutarties, kuomet dabartinė baigs galioti jau kitą vasarą.

"Arsenal" beveik užkirto kelią "Manchester City" bandymams įsigyti Sanchezą, o PSG derybos su juo taip pat sugriuvo. Visgi, dabar šioje istorijoje iškilo naujas veikėjas, kuriam pinigų taip pat netrūksta.

"Monaco" šią vasarą susižėrė 165 mln. eurų vien iš žaidėjų pardavimų, tad kunigaikštystės klubas pajėgtų pateikti ir didesnį pasiūlymą.

Straipsnio įvertinimas: 0 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos