„Brentford“ rungtynių pabaigoje dramatiškai persverė rezultatą ir įveikė „Watford“ © REUTERS nuotr.

Lentelės apačioje didelė įtampa. „Watford“ komandai nedaug trūko iki pergalės, kuri leistų kvėpuoti kiek laisviau, tačiau rungtynių pabaigoje praleisti du įvarčiai lemia, kad „Širšės“ išvykoje rezultatu 2:1 nusileido „Brentford“ ekipai.

Rungtynių eigoje kiek daugiau iniciatyvos turėjo „Brentford“, tačiau įpusėjus pirmąjam kėliniui pirmieji „ledus pralaužė“ Claudio Ranieri auklėtiniai.

Po Tomo Cleverley pakelto kampinio 24 minutę kamuolį, smūgiu galva, į vartus pasiuntė Emmanuelis Dennis.

Atrodė, kad „Watford“ ekipa gali išsinešti gyvybiškai svarbius tris taškus, tačiau rungtynių pabaigoje jiems teko nusivilti.

84 minutę po Marcuso Forsso aukšto perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Pontusas Janssonas ir rezultatas tapo 1:1.

Negana to, 90+5 minutę į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Williamas Troost-Ekongas apmaudžiai prasižengė baudos aikštelėje ir ši klaida „širšėms“ kainavo labai daug.

Bryanas Mbeumbo šaltakraujiškai realizavo baudinį ir išplėšė savo komandai tris taškus.

Šis pralaimėjimas sukomplikuoja situaciją “Watford” ekipai. Claudio Ranieri auklėtiniai šiuo metu yra 17 vietoje ir 3 taškai lenkia iškritimo zonoje esančius „Burnley“ auklėtinius, tiesa pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Tuo tarpu „Brentford“ futbolininkai bent kuriam laikui kyla į devintąją lentelės poziciją.