„Brentford“ išrašė antausį „Liverpool“ ekipos futbolininkams © AFP nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiame „Premier“ lygos mače „Brentford“ namuose rezultatu 3:1 palaužė „Liverpool“ ekipos futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 19 minutę. Po pakelto kampinio „Liverpool“ ekipos gynėjas sužaidė nesėkmingai ir nukreipė kamuolį į savuosius vartus.

„Brentford“ padvigubino savo persvarą 42 minutę. Po Mathiaso Janseno pakelto kamuolio smūgiu galva oponentų vartininką Allisoną nuginklavo Yoane Wissa.

Antrame kėlinyje Jurgeno Kloppo auklėtiniai įjungė aukštesnę pavarą ir sugebėjo sušvelninti atsilikimą. 50 minutę pasižymėjo Alexas Oxlade-Chamberlainas.

Tačiau, antrame kėlinyje atakoje beveik nieko neparodžiusios „bitės“ sugebėjo išbėgti į vieną pavojingą kontraataką ir užbaigė ją įvarčiu. Trečiąjį savo ekipos įvartį pelnė 84 minutę atakos smaigalyje atsidūręs Bryanas Mbeumbo.

Po šių rungtynių „Liverpool“ vis dar užimą 6 turnyrinės lentelės poziciją, o juos nuo ketvirtoje vietoje esančio „Man United“ šiuo metu skiria keturi taškai. Tuo tarpu, „Brentford“ rikiuojasi septintoje vietoje.