Brazilijos pergalė prieš kroatus pažymėta meistrišku Neymaro įvarčiu (VIDEO)

Liverpulyje šiandien įvyko intriguojančios draugiškos rungtynės tarp dviejų elitinių pasaulio rinktinių.

"Anfield" stadione susitiko pasaulio čempionatui besiruošiančios Brazilijos ir Kroatijos rinktinės. Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 2-0 pasiekė Pietų amerikiečiai.

Pirmajame kėlinyje vyko daug kovos, pareikalavusios net kraujo praliejimo, tačiau įvarčių taip ir nekrito.

Vis dėlto antrajame kėlinyje į aikštę pirmą kartą po traumos žengęs Neymaras sukėlė šiokį tokį ažiotažą šioje dvikovoje.

69-ąją minutę Neymaras ir atidarė įvarčių sąskaitą - baudos aikštelėje meistriškai kelis varžovus išmaudęs brazilas tiksliu smūgiu išvedė komandą į priekį.

Pačioje susitikimo pabaigoje pergalę užtvirtino Roberto Firmino.

Kroatijos komandoje ryškiausia jos žvaigždė Luka Modričius rungtyniavo iki 58-os minutės, kai jį pakeitė Mateo Kovačičius.

Brazilija 2 - 0 Kroatija
69' [1 - 0] Neymar
90+4' [2 - 0] R. Firmino

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/11172749" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>