Brazilai tapo "Copa America" nugalėtojais © Eurofootball.lt
Kai jau atrodė, kad Argentina laimės 15-ąjį "Copa America" čempionų titulą, 2-1 pergale prieš Braziliją, pastarosios garbę ginantis Adriano paskutinę rungtynių minutę išlygino rezultatą. Pasaulio čempionams to užteko, kad vėliau laimėtų 11-os metrų baudinių seriją 4-2.

20-ąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė Argentina. Po brazilo Luisao pražangos buvo skirtas 11-os metrų baudinys į brazilų vartus, kurį realizuodamas Kily Gonzalezas nepaliko jokių šansų vartininkui Julio Cesarui.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Luisao išpirko savo klaidą - galva į vartus nukreipęs Alexo pakeltą baudos smūgį Luisao išlygino rezultatą.

Beveik visą antrą kėlinį dominavę argentiniečiai persvarą išnaudojo iki pagrindinio laiko pabaigos likus tik 3 minutėms. Juanas Pablas Sorinas galva perdavė kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Cesarui Delgado, kuris įmušė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Atrodė, kad Argentina laimėjo finalą, tačiau rezultatyviausias turnyro žaidėjas Adriano sugebėjo žaidėjų spūstyje smūgiuoti kamuolį į vartus ir įmušti įvartį.

Ne stipriausios sudėties Brazilijos rinktinei tai buvo 7-asis "Copa America" čempionų titulas.

Argentina 2 - 2 Brazilija (Brazilija laimėjo 11-os metrų baudinių seriją 4-2)

20' [1 - 0] Kily Gonzalez (11-os metrų baudinys)
45' [1 - 1] Luisao
87' [2 - 1] Cesar Delgado
90+2' [2 - 2] Adriano