"Borussia" svečiuose palaužė "Stuttgart" (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjo 22-asis "Bundesliga" pirmenybių turas. Pirmajame susitikime labai svarbią pergalę iškovojo Dortmundo "Borussia" futbolininkai, išvykoje įveikę paskutiniąją vietą užimantį "Stuttgart".

Tik dėl išlikimo aukščiausioje lygoje šį sezoną kol kas kovojantys Jurgeno Kloppo auklėtiniai iškovoję tris taškus bent laikinai pakilo į dešimtąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau nuo pavojingos zonos BvB vis dar skiria tik keturi taškai.

Pirmąjį mačo įvartį po Shinji Kagawos perdavimo pelnė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas. Vis dėlto, praėjus vos septynioms minutėms į "Borussia" vartus skirtas 11 metrų baudinys, kuri realizavo Florianas Kleinas.

Dar po septynių minučių kamuolį reikėjo traukti jau iš kitų vartų tinklo - Dortmundo ekipai surezgus puikią ataką pasižymėjo Ilkay'us Gundoganas. Dar vieną tikslų perdavimą į savo sąskaitą įsirašė Kagawa.

Antrajame kėlinyje žaidimas ir toliau klostėsi apylygiai. Laikrodžiui rodant paskutines dvikovos minutes atrodė, jog komandos aikštę paliks degant rezultatui 1-2, tačiau 89-ąją minutę Marco Reusas atėmė kamuolį iš varžovų gynėjo ir padvigubino svečių persvarą.

Tiesa, praėjus kelioms minutėms po kampinio pasižymėjo Georgas Niedermaieris, bet jo tikslus smūgis mačo baigčiai įtakos jau nebeturėjo.

"Stuttgart" 2 - 3 "Borrusia"
[0-1] 25' Pierre-Emerick Aubameyang
[1-1] 32' Florian Klein (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 39' Ilkay Gundogan
[1-3] 89' Marco Reus
[2-3] 90' Georg Niedermaier

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7526964" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>