„Borussia“ sudavė lemiamą smūgį J. Lopetegui, PSG neįveikė „Benficos“ © ZUMAPRESS com. nuotr.

Galima sakyti, kad Juleno Lopategui dienos „Sevilla“ vyr. trenerio poste yra suskaičiuotos.

Lemiamą smūgį patyrusiam strategui sudavė Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, kurie išvykoje 4:1 sutriuškino „Sevilla“ komandą.

6-ąją minutę BVB į priekį išvedė Raphaelis Guerreiro. Kėlinio gale dar po vieną įvartį pridėjo Jude'as Bellinghamas ir Karimas Adeyemi.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sevilla“ sušvelnino rezultatą po Youssefo En-Nesyri įvarčio.

75-ąją minutę tašką padėjo Julianas Brandtas.

Po šio rezultato G grupėje „Borussia“ atitrūko per 5 taškus nuo „Sevilla“ ekipos. Negana to, Juleno Lopategui labai blogai sezoną pradėjo ir Ispanijoje, kur turi vos 5 taškus po 7 turų.

Dar prieš šį mačą Ispanijos žiniasklaidoje buvo gandų, jog Sevilijos komandos gretose J. Lopategui turėtų pakeisti buvęs komandos treneris Jorge Sampaoli. Šie gandai netrukus gali tapti realybe. Tiesa, „Sevilla“ šiame ČL sezone dar turi realius šansus iškristi į savo mėgstamą Europos lygos turnyrą.

Kitose rungtynėse, H grupėje PSG 1:1 išvykoje sužaidė su „Benfica“. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Lionelis Messi, tačiau 41-ąją minutę jo komandos draugą Danilo Pereira ištiko nelaimė – jis įsimušė į savus vartus.

Įdomu tai, kad šios komandos yra vienos iš tų, kurios Europoje šį sezoną dar nepatyrė pralaimėjimo. Savo nenugalimų statusą jos išlaikė ir po šio susitikimo. Kitame grupės mače „Juventus“ 3:1 įveikė „Haifa“.