"Borussia", "Schalke" ir "Bayer" šventė pergales Vokietijos čempionate

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 19-ojo turo rungtynės.

Dortmundo "Borussia" namuose susigrūmė su "Ingolstadt" klubu. "Geltonai juodi" rezultatu 2-0 iškovojo užtikrintą pergalę prieš svečius.

Abu įvarčiai krito antrojo kėlinio pabaigoje. 77-ąją ir 86-ąją minutėmis abu įvarčius pelnė rezultatyviausias pirmenybių futbolininkas Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Kitose rungtynėse Lėverkuzeno "Bayer" rezultatu 3-0 sutriuškino "Hannover", o Gelzenkircheno "Schalke" išvykoje įrodė pranašumą prieš lygos naujoką "Darmstadt".

Dar kiti susitikimai baigėsi "Augsburg" - Frankfurto "Eintracht", Brėmeno "Werder" - Berlyno "Hertha" lygiosiomis ir "Stuttgart" pergale prieš "Hamburger".

"Borussia" 2 - 0 "Ingolstadt"

"Augsburg" 0 - 0 "Eintracht"

"Bayer Leverkusen" 3 - 0 "Hannover"

"Darmstadt" 0 - 2 "Schalke"

"Werder" 3 - 3 "Herha"

"Suttgart" 2 - 1 "Hamburger"