„Borussia“ pasiekė triuškinamą pergalę ir taškais susilygino su Bundeslygos lyderiais © REUTERS nuotr.

Sekmadienį vykusiame Bundeslygos mače Dortmundo „Borussia“ namuose rezultatu 4:1 palaužė Berlyno „Hertha“ vienuolikę.

Šeimininkai pelnė pirmąjį rungtynių įvartį įpusėjus pirmąjam kėliniui. 27 minutę po Marco Reuso perdavimo pasižymėjo Karimas Adeyemi.

Dortmundo ekipa padvigubino savo persvarą už 5 minučių. Šį kart įvartį į savo sąskaitą įsirašė Donyellas Malenas.

47 minutę Belyno ekipos atsilikimą sušvelnino Lucas Tousartas, o 76 minutę „Borussia“ ekipai dviejų įvarčių persvarą atstatė Marco Reusas.

Galutinį tašką šiame mače padėjo Julianas Brandtas, kuris 90 minutę nuginklavo oponentų oponentų vartininką.

Po šio susitikimo Dortmundo „Borussia“ kyla į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje ir taškais susilygina su atitinkamai pirmoje ir trečioje vietoje esančiais „Bayern“ ir „Union“ klubais.