"Borussia" palaužė naujokus "Cottbus" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Vokietijos aukščiausioje futbolo lygoje buvo sužaisti likę du aštuntojo turo susitikimai. Svarbią pergalę penkių įvarčių trileryje iškovojo Dortmundo "Borussia"‚ svečiuose įveikusi "Cottbus", tuo tarpu "Nurnberg" ir "Arminia" pasidalijo po tašką.

Sekmadienį atkakliausia dvikova buvo užfiksuota Cotbuso mieste, kur vietos "Cottbus" priėmė svečius "Borussia". Šeimininkai gavo šoką, kai jau 1-ąją susitikimo minutę "Borussia" gynėjas Markusas Brzenksa nuginklavo "Cottbus" vartininką Tomislavą Piplicą, bet jau po minutės šeimininkai išlygino rezultatą, kai pasižymėjo Vragelis Da Silva.

Antrojo kėlinio pradžioje, 58-ąją minutę, tas pats M.Brzenska išvedė savo ekipą į priekį, o po kėlių akimirkų pasižymėjo ir klubo naujokas Alexandras Frey`us. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti penkias minutes į Romano Weidenfellerio ginamus vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį realizavo "Cottbus" atakų lyderis Vladas Munteanu ir suteikė savo komandai progą išplėšti lygiąsias. Vis dėlto, mačo pabaigoje svečiai iš Dortmundo klaidų gynyboje nedarė ir šventė svarbią pergalę.

Po septynių turų Dortmundo "Borussia" su keturiolika taškų Bundesligos čempionate dalijasi 6-8 vietas, o "Cottbus" ir toliau išliko tryliktoje pozicijoje.

Kitame mače "Nurnberg" ekipa savo "Franken Stadion" arenoje nepasinaudojo galimybe sugrįžti į čempionato lentelės viršų po to, kai namuose nesugebėjo palaužti "Arminia" klubo pasipriešinimo. Pergalės atveju "Nurnberg" būtų surinkęs tiek pat taškų kaip ir Miuncheno "Bayern", Brėmeno "Werder" bei "Schalke".

Sekmadienio mače 25-ąją minutę svečiams iš Bielefeldo pavyko išsiveržti į priekį, kai Jorgas Bohme įmušė vienuolikos metrų baudinį, bet sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių "Nurnberg" rezultatą išlygino, o pasižymėjo rezultatyviausias komandos žaidėjas Janas Polakas. Sužaidę lygiosiomis "Nurnberg" liko viena iš dviejų lygos komandų, dar nepatyrusių pralaimėjimo ir su vienuolika taškų užima šeštąją vietą.

Sekmadienio rezultatai

"%c00309" 2 – 3 %c00100"
1' [0 – 1] Markus Brzenska
2' [1 – 1] Vragel Da silva
58' [1 – 2] Markus Brzenska
59' [1 – 3] Alexander Frey
85' [2 – 3] Vlad Munteanu

"%c00208" 1 – 1 "%c00210"
25' [0 – 1] Jorg Bohme
36' [1 – 1] Jan Polak