„Borussia“ išvykoje išvargo pergalę prieš „Eintracht“ klubą © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ išvykoje neparodė geriausio žaidimo, tačiau sugebėjo rezultatu 2:1 palaužti Frankfurto „Eintracht“ ekipą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 21 minutę. Po puikaus Donyello Maleno perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė svečių atakuojantis saugas Julianas Brandtas.

Tačiau, „Eintracht“ į praleistą įvartį sureagavo akimirksniu ir vos už penkių minučių išlygino rezultatą. Daichi Kamada galingu žemu smūgiu iš baudos aikštelės priegų nuginklavo oponentų vartininką.

Nepaisant, šeimininkų turimos žaidybinės persvaros, Dortmundo ekipa sugebėjo išsiveržti į priekį 52 minutę. Po puikios komandinės atakos pasižymėjo Jude'as Bellinghamas.

„Eintracht“ ir toliau kūrė vieną pavojingą progą po kitos, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko niekaip. Ne kartą savo komandą gelbėti turėjo fantastiškai žaidęs „Borussia“ vartininkas Gregoras Kobelis.

Įdomu tai, kad „Borussia“ pelnė atliko du smūgius į vartų plotą ir pelnė du įvarčius, tuo tarpu „Eintracht“ atliko aštuonis smūgis į vartų plotą ir pelnė vieną įvartį.

Po šio susitikimo „Borussia“ užima trečią turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Eintracht“ rikiuojasi penktoje vietoje.