"Borussia" iškovojo pirmąją pergalę "Bundesliga" pirmenybėse

Vokietijoje penktadienį prasidėjo antrasis "Bundesliga" pirmenybių turas, kuriame sužaistos vienerios rungtynės.

"Augsburg" savo aikštėje susitiko prieš Dortmundo "Borussia". Žiūrovų palaikymas šeimininkams nepadėjo, o Marco Reuso vedami "geltonai juodi" rezultatu 2-3 iškovojo pirmąją pergalę.

Į priekį Jurgeno Kloppo auklėtiniai įsiveržė 12-ąją minutę, kuomet varžovų vartininką po tikslaus Marco Reuso perdavimo nuginklavo Sokratis Papastathopoulos.

Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė - dar 15-ąją minutę pasižymėjo tas pats M.Reusas. Trečiąjį įvartį Dortmundo ekipai taip pat pavyko pelnyti, kuomet po keitimo atrojo kėlinio pabaigoje pasirodęs Adrianas Ramosas pelnė savo debiutinį įvartį,

Tačiau šeimininkai po trečiojo įvarčio nepalūžo ir privertė rimtai paprakaituoti šeimininkų futbolininkus, kuomet pelnė du įvarčius. bet lygiųjų išplėšti "Augsburg" ekipai galiausiai nepavyko,

Priminsime, kad pirmajame ture "Borussia" pralaimėjo, tačiau bent kol kas turi tiek taškų, kiek ir lyderiai.

"Augsburg" 2 - 3 "Borussia"

12' [0 - 1] S.Papastathopoulos

15' [0 - 2] M.Reus

79' [0 - 3] A.Ramos

83' [1 - 3] R.Babadilla

90' [2 - 3] T.Matavz