"Borussia" generalinis direktorius: "Bayern" mus žlugdo

Dortmundo "Borussia" generalinis direktorius Hansas-Joachimas Watzke teigia, kad Robertas Lewandowskis ir Mario Gotze nebuvo vieninteliai žaidėjai, kuriuos iš "geltonai juodų" siekė įsigyti Miuncheno "Bayern".

Dabartiniai Vokietijos čempionai iš "Borussia" 2013 metais įsigijo M.Gotze, o 2014 vasarą komandą papildė į ne vieną pergalę Dortmundo ekipą vedęs R.Lewandowskis.

H-J.Watzke patikino, kad "Bayern" norėjo įsigyti ir dar daugiau jų komandos žaidėjų, tačiau to padaryti jiems dar nepavyko. "Borussia" generalinis direktorius tuo pasakydamas norėjo pabrėžti, kad bavarai jau nuo 2012 metų juos nori sužlugdyti.

"Bayern" mus "sudraskė", kai įsigijo Lewandowski ir Gotze. Jie buvo itin svarbūs žaidėjai mūsų komandoje", - teigė vokietis. - Tačiau tai buvo ne vieninteliai žaidėjai, kuriuos siekė įsigyti "Bayern".

"Bavarai mus norėjo sužlugdyti 2012 metais, kai mes du metus iš eilės triumfavome "Bundesliga" pirmenybėse. Mes tapome rimta grėsme "Bayern" klubui, nes turime daug sirgalių ir žmonių, kurie simpatizuoja BVB ekipai", - pridūrė H-J.Watzke.

Manoma, kad anksčiau "Bayern" yra bandęs iš "Borussia" prisivilioti Marco Reusą ir Ilkay'ų Gundoganą.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...