"Borussia" Gelzenkirchene prarado itin svarbius taškus kovoje dėl čempionų titulo (VIDEO)

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse vyksta 29-asis turas, kuriame sužaistos paskutinės dvejos rungtynės.

Gelzenkirchene įvyko intriguojanti dvikova, kurioje ginklus tarpusavyje surėmė "Schalke" prieš Dortmundo "Borussia". Po atkaklios 90 minučių kovos užfiksuotos lygiosios 2-2.

Visi įvarčiai krito antrajame kėlinyje. "Geltonai juodi" 49-ąją minutę įgijo įvarčio pranašumą, kai meistriškai vartininką nuginklavo Shinji Kagawa. Vis dėlto vos po dviejų minučių "Schalke" vunderkindui Leroy'ui Sane pavyko išlyginti rezultatą.

Neilgai trukus rezultatas vėl tapo "Borussia" ekipos naudai. 56-ąją minutę tikslų smūgį į vartus atliko Matthias Ginteris. Šeimininkai savo žiūrovų akivaizdoje nesiruošę pasiduoti ir po 10 minučių Klaasas-Janas Huntelaaras nuo 11 žymos išplėšė lygiąsias.

"Borussia" po lygiųjų greičiausiai baigia kovą dėl čempionų titulo. Vakar pergalę iškovoję bavarai nuo "geltonai juodų" turi 7 taškų pranašumą, o iki pirmenybių pabaigos lieka žaisti 5 rungtynes.

Paskutinėje turo dvikovoje Lėverkuzeno "Bayer" po Juliano Brandto ir Chicharito įvarčių šventė pergalę prieš "Koln".

"Schalke" 2 - 2 "Borussia"
49' [0 - 1] S. Kagawa
51' [1 - 1] L. Sane
56' [1 - 2] M. Ginter
66' [2 - 2] K. Huntelaar

"Koln" 0 - 2 "Bayer"
39' [0 - 1] J. Brandt
44' [0 - 2] Chicharito
90' Wendell ("Bayer") pašalintas iš aikštės
90' L. Bittencourt ("Koln") pašalintas iš aikštės