"Borussia" futbolininkai neatsilaikė prieš progas švaisčiusį "Bayern" (VIDEO)

Vokieitijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 10-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio susilaukė dvikova "Allianz" stadione, kur vietos Miuncheno "Bayern" susigrūmė prieš Dortmundo "Borussia". Josepo Guardiolos auklėtiniai permainingoje dvikovoje iškovojo pergalę rezultatu 2-1.

Rungtynės prasidėjo itin aktyviai - abi komandos nesistengė kontroliuoti kamuolį aikštės viduryje ir puolė link vartų. Pirmąją rimtą progą mačo pradžioje turėjo Arjenas Robbenas, tačiau jo stiprų smūgį atrėmė puikų žaidimą šiame susitikime demonstravęs Romanas Weindenfelleris.

9-ąją minutę į priekį galėjo įsiveržti jau "Borussia" futbolininkai, kai Henrikho Mkhitaryano smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į virpstą.

Vis dėlto, "geltonai juodi" pirmajame kėlinyje sulaukė progos ir 31-ąją minutę po puikaus Pierre-Emericko Aubameyango perdavimo galva Manuelį Neuerį nuginklavo Marco Reusas.

Antrajame kėlinyje bavarai dominavo, o "Borussia" rimtesnių progų nebesukūrė. Po ilgų bandymų nuginkluoti R.WeindenfelleriĮ 72-ąją minutę galiausia pavyko, o išlyginamąjį įvartį pelnė buvęs vartų sargo komandos draugas Robertas Lewandowskis.

Po išlyginamojo įvarčio Vokietijos čempionai sustoti neketino ir jų atakos tęsėsi. Galiausiai 84-ąją minutę baudos aikštelėje buvo pargriautas Franckas Ribery. Vos po minutės Arjenas Robbenas tiksliu smūgiu nuo 11 metrų žymos išvedė bavarus į priekį, kurie šventė pergalę rezultatu 2-1.

"Bayern" įsirašė 3 taškus ir išlieka pirmoje pozicijoje. Tuo tarpu "Borussia" krenta dar žemyn - į 16-ąją turnyrinės lentelės poziciją.

"Bayern" 2 - 1 "Borussia"

31' [0 - 1] M.Reus

72' [1 - 1] R.Lewandowski

85' [2 - 1] A.Robben (11m. baudinys)

"Hamburger" 1 - 0 "Bayer"

"Hannover" 1 - 0 "Eintracht"

"Mainz" 1 - 2 "Werder"

"Stuttgart" 0 - 4 "Wolfsburg"