„Borussia“ ekipai pergalę prieš „Freiburg“ nukalė trys po keitimo pasirodę jaunuoliai © IMAGO/Revierfoto nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose Bundeslygos rungtynėse Dortmundo „Borussia“ po atkaklios kovos, išvykoje, rezultatu 3:1 palaužė „Freiburg“ futbolininkus.

Pirmąjame kėlinyje šeimininkai pademonstravo charakterį ir įsiveržė į priekį. 35 minutę puikiu smūgiu galva kamuolį į vartus nukreipė Michaelas Gregoritsch.

„Freiburg“ po įmušto įvarčio atrodė pozityviai ir net gi susikūrė keletą momentų pelnyti antrąjį savo įvartį.

Tačiau, svečiams iš Dortmundo pergalę nukalė trys po keitimo pasirodę žaidėjai. 77 minutę po katastrofiškos oponentų vartininko klaidos pasižymėjo Jamie Bynoe-Gittensas.

Svečius į priekį išvedė, 84 minutę pasižymėjęs, Youssoufa Moukoko.

Na, o Edino Terzičiaus auklėtinių pergalę įtvirtino, 88 minutę kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą pasiuntęs Marius Wolfas.

Po šio susitikimo Dortmundo „Borussia“ laikinai puikuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje.