"Borussia" draugiškose rungtynėse skėlė antausį "Milan" ekipai (VIDEO)

Kinijoje viešintys "Milan" ir Dortmundo "Borussia" klubai tarpusavyje sužaidė draugiškas rungtynes.

Šią vasarą beveik visą komandos sudėtį keičianti "Milan" ekipa "geltonai juodiems" neprilygo - nusileido rezultatu 1-3. Startinėje "rossoneri" sudėtyje buvo trys naujokai - Fabio Borini, Franckas Kessie ir Ricardo Rodriguezas.

16-ąją minutę "Borussia" į priekį išvedė Nuri Sahinas, o po keturių minučių pranašumą nuo 11 metrų žymos padidino Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

24-ąją minutę Carlosas Bacca sugrąžino intrigą šioje akistatoje, tačiau antrojo kėlinio viduryje tas pats P. Aubameyangas padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Antrajame kėlinyje "Milan" komandoje po keitimo pasirodė dar keletas naujokų - Mateo Musacchio ir Hakanas Calhanoglu. Debiuto madų sostinės ekipoje laukia Andre Silva, Leonardo Bonucci, Andre Conti ir Lucas Biglia.

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/EdmxOLQaO2k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>