"Bordeaux" sutriuškino "Monaco" ekipą, "Marseille" nusileido "Montpellier" futbolininkams (VIDEO) © JumpStory nuotr.

Sekmadienį vykusiose Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių II-ojo turo rungtynėse netrūko staigmenų.

Anksčiau vykusiame mače "Olympique de Marseille" ekipa susitiko su "Montpellier" futbolininkais, kurie, kiek netikėtai, palaužė savo varžovus iš Marselio.

Pirmajame kėlinyje nugalėtojų gretose pasižymėjo Anthony Mounier, antrajme įvartį mušė Morganas Sansonas.

Dar viena sensacija buvo užfiksuota vakariniame mače, kur susitiko "Bordeaux" ir vicečempionai "Monaco".

Pirmojo kėlinio pabaigoje Dimitaras Berbatovas išvedė Leonardo Jardimo auklėtinius į priekį, tačiau antrajame dviem įvarčiais atsakė Diego Rolanas, po 11 metrų baudinį įmušė Emiliano Sala ir Wahbi Khazri.

Kitame mače "Saint-Etienne" ekipa rezultatu 3 - 1 nugalėjo "Reims" futbolininkus.

"Marseille" 0 - 2 "Montpellier"