"Bordeaux" netikėtai parklupdė "Lyon", "Marseille" ir "Monaco" sužaidė lygiosiomis (VIDEO)

Šiandien "Ligue 1" pirmenybėse sužaisti trys susitikimai.

Pirmojoje dvikovoje tarp "Lille" ir "Strasbourg" komandų pergalę iškovojo iš iškritimo zonos pakilę Christophe'o Galtier auklėtiniai. Juos iš pradžių į priekį išvedė Anwaras El-Ghazi, o varžovams rezultatą išlyginus tris taškus išplėšė Edgaro Ie įvartis.

Kiek vėliau užfiksuota staigmena - prieš savaitę "Paris Saint-Germain" parklupdęs "Lyon" šįkart išvykoje krito po "Bordeaux" futbolininkų kojomis.

Šioje dvikovoje favoritai išties nedominavo, o aikštės šeimininkams Nicolas De Preville persvarą suteikė jau 22-ąją minutę. Į dar didesnį nokdauną varžovai buvo pasiųsti, kai neilgai trukus 11 metrų baudinį realizavo Malcomas.

Tiesa, Bruno Genesio kariaunai dar buvo atgijusi viltis, kuomet atsilikimą sušvelnino Marcelo, bet vos po kelių akimirkų buvo skirtas dar vienas baudinys, po kurio pasižymėjo Gaetanas Laborde.

"Lyon" pralaimėjimas atrodė puikios žinios tiek "Marseille", tiek "Monaco" klubams, tačiau konkurentų kluptelėjimu pilnai pasinaudoti nesugebėjo nė viena komanda, nes jų dvikova baigėsi lygiosiomis.

Namie žaidę uostamiesčio futbolininkai turėjo nedidelį pranašumą statistikos grafose, bet rungtynės buvo išties apylygės ir įdomios, o snaiperiams realizuoti progas taip pat sekėsi neblogai.

Svečių gretose Balde Keita po kontratakos sugebėjo pasižymėti jau ketvirtąją minutę, o galva įmušęs gynėjas Adilis Rami kaip mat rezultatą išlygino.

Daugiau įvarčių teko kiek palaukti, tačiau puikiu stiliumi prasidėjo ir antrasis kėlinys, kurio pradžioje į priekį išsiveržė "Marseille". Tuomet puikiai baudos smūgį Valere Germainui pakėlė Dimitri Payet. Vis dėlto, šįkart itin greitai atsitiesė "Monaco", atstatęs pusiausvyrą po tikslaus Fabinho smūgio.

Dar po kelių minučių kamuolys vėl pasiekė vartų tinklą, kai jį ten pasiuntė Jemersonas. Tiesa, šis įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės, o daugiau pasižymėti ekipoms nebepavyko, tad susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.

[3-1] 45' Gaetan Laborde
76' Otavio ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės

"Marseille" 2 - 2 "Monaco"
[0-1] 4' Balde Keita
[1-1] 7' Adil Rami
[2-1] 47' Valere Germain
[2-2] 51' Fabinho