"Bologna" futbolininkai puikiame mače palaužė "Hellas" (VIDEO)

Šį vakarą Veronoje sužaistas paskutinis 13-ojo Italijos čempionato turo susitikimas tarp vietos "Hellas" ir "Bologna" klubų. Jis buvo išties intriguojantis.

Gražiai žaidusios komandos sukūrė ne vieną progą, o buvęs Madrido "Atletico" saugas Alessio Cerci aikštės šeimininkus į priekį išvedė jau 13-ąją minutę. Pirmajam kėliniui nė neįpusėjus rezultatas tapo lygus Mattia Destro tikslaus smūgio dėka.

33-ąją minutę apie save priminė Turino "Juventus" sirgaliams puikiai pažįstamas Martinas Caceresas, kuris "Hellas" komandai vėl suteikė pranašumą. Šįkart jis laikėsi ilgiau.

Vis dėlto, svečiai iš Bolonijos galiausiai vis tiek sugebėjo atsitiesti bei įveikti turnyrinės lentelės dugne esančius varžovus. Vienu lemiamų momentų tapo Orji Okwonkwo įvartis galva, po kurio praėjus dar kelioms akimirkoms puikų tolimą smūgį atliko Godfredas Donsah.

Būtent pastarasis svečiams ir uždirbo tris taškus, su kuriais jie pakilo į dešimtąją turnyrinės lentelės vietą.

"Hellas" 2 - 3 "Bologna"
[1-0] 13' Alessio Cerci
[1-1] 22' Mattia Destro
[2-1] 33' Martin Caceres
[2-2] 74' Orji Okwonkwo
[2-3] 76' Godfred Donsah

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10740102" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>