Bilbao „Athletic“ pratęsimo metu eliminavo „Barceloną“ iš Ispanijos taurės © JumpStory nuotr.

Atkaklioje kovoje Bilbao „Athletic“ po pratęsimo rezultatu 3:2 palaužė „Barcelona“ vienuolikę.

Rungtynes šeimininkai pradėjo nuostabiai. Ikeras Munianas 2 minutę pasitvarkė kamuolį baudos aikštelėje ir puikiu smūgiu „permetė“ priešininkų vartininką. Rezultatas tapo 1:0.

Katalonai į praleistą įvartį sureagavo teigiamai ir 20 minutę sugebėjo išlyginti rezultatą. Ferranas Torresas suklaidino gynėją ir pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą, nepalikdamas jokių šansų priešininkų vartininkui Julenui Agirrezabalai.

Rungtynių metu Bilbao klubas kūrė pavojingesnes progas už „Barcelonos“ futbolininkus ir pačioje mačo pabaigoje savo iniciatyvą jiems pavyko paversti įvarčiu. 86 minutę Inigo Martinezas po standartinės padėties ir sumaišties baudos aikštelėje sugebėjo „įnešti“ kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 2:1.

Vis gi, „Barcelona“ nepalūžo praleidę vėlyvą įvartį ir per pridėtą laiką sugebėjo išplėšti pratęsimą. Po nuostabaus Dani Alveso perdavimo „per save“ Pedri pasiuntė kamuolį į vartus ir 90+3 minutę rezultatas tapo 2:2.

Pratęsimo metu savo pranašumą įrodė Bilbao „Athletic” komandos futbolininkai.

105 minutę Jordi Alba sužaidė ranka savo baudos aikštelėje bandydamas blokuoti oponento perdavimą ir po VAR peržiūros teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Ikeras Munianas užtikrintai realizavo standartinę padėtį ir baskai dar kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį.

„Barcelona“ nerado savyje jėgų trečią kartą šiose rungtynėse išlyginti rezultatą ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą. Tuo tarpu Bilbao ekipa keliauja į Ispanijos taurės ketvirtfinalį.