Beveik visas rungtynes pirmavusi „Tottenham“ ekipa prarado dar du taškus © PA nuotr.

Sekmadienio vakarą finišavo 15-asis Anglijos „Premier“ lygos turas.

Ketvirtose rungtynėse iš eilės be pergalės liko Londono „Tottenham“ ekipa, kuri išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Wolves“ futbolininkais.

„Pentinai“ rungtynes pradėjo itin sėkmingai – jau 1-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu svečius į priekį išvedė Tanguy Ndombele.

„Tottenham“ pirmavo beveik iki pat mačo pabaigos, tačiau 86-ąją minutę po kampinio smūgiu galva rezultatą išlygino Romainas Saissas.

Maža to, „Wolves“ per teisėjo pridėtą laiką galėjo išplėšti ir pergalę, tačiau puikioje situacijoje atsidūręs Fabio Silva itin nesėkmingai smūgiavo galva.

Dar visai neseniai pirmoje turnyrinės lentelės vietoje buvę „Tottenham“ futbolininkai nelaimėjo jau ketvirtų rungtynių iš eilės ir šiuo metu rikiuojasi penktoje pozicijoje.