Beveik visas rungtynes mažumoje žaidusi Kolumbija neatsilaikė prieš japonus

H grupės kovos prasidėjo nedidele staigmena. Beveik visas rungtynes kiekybinę persvarą turėjusi Japonijos rinktinė 2:1 palaužė Kolumbiją ir iškovojo tris taškus.

Kolumbijos rinktine pasaulio pirmenybės prasidėjo katastrofiškai. Jau trečiąją rungtynių minutę už žaidimą ranka baudos aikštelėje raudona kortele buvo nubaustas Carlosas Sanchezas. 6-ąją minutę tokią kolumbiečio klaidą įvarčiu nuo 11 metrų žymos pavertė Shinji Kagawa.

Vėliau Japonijos rinktinėje turėjo progų pasižymėti, tačiau savo persvaros padvigubinti nesugebėjo.

O jau 39-ąją minutę Juanas Quintero baudos smūgiu rezultatą išlygino. Kolumbietis pasirinko atlikti žemą smūgį ir visi japonai kamuolį tiesiog peršoko. Japonijos vartininkas sugebėjo prišokti kamuolį ir jį atremti, tačiau prieš tai kamuolys spėjo kirsti vartų liniją.

Po pertraukos Japonijos ekipa užgulė varžovų vartus ir kūrė vieną pavojingą progą po kitos. Galiausiai japonams pavyko pralaužti varžovų gynybą 73-ąją minutę.

Keisuke Honda sėkmingai pakėlė kampinį, o kamuolį galva  į vartus nukreipė Yuya Osako.

Po šio epizodo Kolumbija ir vėl buvo priversta atakuoti. Jau po kelių minučių Kolumbija galėjo išlyginti rezultatą, tačiau prieš vartus atsidūręs Jamesas Rodriguezas smūgiavo per stipriai ir nesuteikė darbo Eiji Kawashimai.

Kolumbija spaudė savo varžovus visą likusį laiką, tačiau nieko pavojingo sukurti nebesugebėjo.

Kolumbija 1:2 Japonija
6‘ [0-1] S. Kagawa (11m baudinys)
39‘ [1-1] J. Quintero
73‘ [1-2] Y. Osako
3' C. Sanchez (Kolumbija) raudona kortelė

Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • To Metta
    MettaworIdpeace

Japonu vartininkas turetu po rungtyniu pasidaryti sau chara chyri. uztrauke seimai didziule geda sitaip akiplesiskai meluodamas

Kas *** tave tokį pusglušį apskritai pagimdė. Kiekvienu komentaru tik dar labiau savo durnumo lygį rodai.

• -3
  • JezusGyvas

Metu komentaras, jokeus gal valanda.

• +9
  • Cr

Papirktas teiseja s joponai mat dabar kieti kai zaide pries 10 ir taip vos ne vos imuse!

• -3
  • euras

Harakiri karo metu daroma, kai pralaimi ir tavo lordas nuzudytas. O seppuku kai geda uztrauki. Tuo labiau antru variantu tau dar galva nukerta kad nesikankintum..

• +2
  • taip atrodo
    cmp

Malaciai japonai , bet turetu padekos atviruka nusiust Sanchez\'ui. Nu kaip taip smegenis rubinej palikt , tai baisu. 3cia minute , gi stipresne rinktine , leisk jau imust - atlosi , dar visos varzybos priesaky. Tai ne , geriau raudona , penaltikas , ivartis ir lieki 10ty visom varzybom. Well played Mr. Sanchez , well played.

is sono, bet ten aiksteje emocijos didziules, smegenys maziau patyrusiems zaidejams tikrai atsijungia tokiais momentais, dideles tragedijos nematau, sita grupe turetu buti paini, gali net 4 tasku uztekt Kolumbijai iseiti, bet nenustebciau jei baigs ir su 6.