„Betis“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Celta Vigo“ © JumpStory nuotr.

Dėl vietos pirmąjame ketverte kovojantis „Betis“ klubas namuose rezultatu 2:0 nusileido „Celta Vigo“ vienuolikei.

Pirmasis įvartis krito 36 minutę. 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas ir rezultatas tapo 1:0.

45+2 minutę puolėjas įsirašė į savo sąskaitą dublį. Grubia priešininkų gynybos klaida pasinaudojęs puolėjas parideno kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino savo komandos persvarą.

„Betis“ nesugebėjo atsigauti antrajame kėlinyje ir turėjo pripažinti priešininkų pranašumą.

Šeimininkai vis dar išlieka trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau nuo ketvirtoje vietoje esančio „Atletico“ juos skiria vos vienas taškas. Tuo tarpu penktoje vietoje esantis „Rayo Vallecano“ klubas turi trimis taškais mažiau.

„Alaves“ 1:1 „Real Sociedad”