"Besiktas" užsitikrino vietą aštuntfinalyje, "Spartak" išleido pergalę iš savo rankų (VIDEO)

19 valandą Lietuvos laiku UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos priešpaskutinio E ir G grupių turo rungtynės.

Stambulo "Besiktas" tvirtovėje - triumfas: "Besiktas" sužaidė lygiosiomis su "Porto" ir užsitikrino vietą kitame etape.

29-ąją minutę Felipe po puikaus perdavimo iš krašto galingu smūgiu išvedė svečius iš Portugalijos į priekį, tačiau "Besiktas" iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo išlyginti rezultatą.

41-ąją minutę po meistriško Cenko Tosuno reido ir perdavimo kamuolį į vartus iš kelių metrų pasiuntė Andersonas Talisca. Per likusį rungtynių laiką komandos daugiau įvarčių nepasiekė.

"Besiktas" po lygiųjų užsitikrino ne tik vietą kitame etape, bet ir pirmąją vietą grupėje. "Porto" su 7 taškais kol kas ramiai jaustis negali - rungtynėms mažiau sužaidęs "Leipzig" atsilieka tik 3 taškais.

Kitose rungtynėse, kuriose susigrūmė Maskvos "Spartak" prieš "Maribor", apmaudžią pergalę paskutinėmis rungtynėmis sekundėmis išleido rusai - 1:1.

82-ąją minutę Ze Luisas išvedė "Spartak" į priekį. Atrodė, kad šis įvartis taps pergalingu, tačiau absoliutūs lygos autsaideriai itin nemaloniai nudžiugino varžovus - 92-ąją minutę po keitimo pasirodęs Jasminas Mesanovičius pasiekė išlyginamąjį įvartį.

"Spartak" ekipai pergalė buvo itin svarbi kovoje dėl patekimo į kitą etapą, nes po lygiųjų jie su 6 taškais ir toliau išlieka trečioje pozicijoje, o "Sevilla" ir/ar "Liverpool" šiandien gali nutolti nuo Rusijos sostinės ekipos.

"Besiktas" 1 - 1 "Porto" (G grupė)
29' [0 - 1] Felipe
41' [1 - 1] A. Talisca

"Spartak" 1 - 1 "Maribor"
82' [1 - 0] Ze Luis
90+2' [1 - 1] J. Mesanovič