Berlyno „Union“ patyrė skaudų pralaimėjimą „Hoffenheim“ ekipai © IMAGO/HMB-Media nuotr.

Dėl vietos kito sezono Čempionų lygoje kovojantis Berlyno „Union“ patyrė nesėkmę. Pastarieji išvykoje rezultatu 4:2 nusileido „Hoffenheim“ vienuolikei.

„Hoffenheim“ pelnė du pirmuosius mačo įvarčius. Atitinkamai 22 ir 36 minutėmis pasižymėjo Ihlas Bebou ir Andrejus Kramaričius.

„Union“ ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą 45+5 minutę, kuomet įvartį pelnė Danilho Doekhi.

Šeimininkai atstatė dviejų įvarčių persvarą, kai 90 minutę dublį į savo sąskaitą įsirašė Andrejus Kramaričius.

Per pridėtą laiką krito dar du įvarčiai. 90+5 minutę kruopelę vilties svečiams suteikė „Hoffenheim“ vartininką nuginklavęs Aissa Laidouni, tačiau 90+9 minutę visus klausimus šiame mače išsprendė kamuolį į vartus pasiuntęs šeimiinkų saugas Munas Dabburas.

Po šio susitikimo Berlyno „Union“ vis dar išlieka ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau turi tiek pat taškų kiek ir laipteliu žemiau esantys „Freiburg“ futbolininkai.