Berlyno derbyje „Union“ pasiekė užtikrintą pergalę © IMAGO/Matthias Koch nuotr.

Šeštadienio vakarą įvyko Berlyno derbis tarp „Union“ ir „Hertha“ ekipų futbolininkų. Šį kartą lengvą pergalę skynė namuose žaidę „Union“ futbolininkai, kurie savo kaimynus įveikė rezultatu 3:1.

Šeimininkai visų rungtynių metu turėjo kontrolę savo rankose, o jau 32 rungtynių minutę pelnė pirmąjį savo įvartį. Po Sherlado Beckerio aukšto perdavimo, smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavo Jordanas Siebatcheu.

Antrasis rungtynių įvartis krito 50 minutę. Šį kartą tikslus pirmąjame kėlinyje rezultatyvų perdavimą atlikęs Sheraldo Beckeris.

Vos už 4 minučių šeimininkai pridėjo dar vieną įvartį. Galva kamuolį į vartus nukreipęs Robinas Knoche atsidarė savo įvarčių sąskaitą šiame sezone.

„Hertha“ ekipos futbolininkams pavyko sušvelninti rezultatą rungtynėms einant į pabaigą. 85 minutę paguodos įvartį pelnė Dodi Lukebakio.

„Wolfsburg“ 2:2 „Werder Bremen“

„Bochum“ 1:2 „Mainz“

„Borussia Monchengladbach“ 3:1 „Hoffenheim“

„Augsburg“ 0:4 „Freiburg“