Portugalijos taurę iškovojo Lisabonos "%c00130" futbolininkai. Tai buvo 24-tasis šios taurės laimėjimas klubo istorijoje.

Taurės finale "Benfica" susitiko su šalies čempionu "Porto" klubu, kuriame žaidžia Edgaras Jankauskas. Rungtynės prasidėjo tylos minute pagerbiant šeštadienį mirusį "Benfica" jaunimo komandos žaidėją Bruno Baiao. Pirmieji įvartį įmušė "Porto" - 45 minutę Deco baudos smūgį atmušė vartininkas, tačiau pribėgęs Derlejus pasiuntė kamuolį į vartus. 58 min. gynėjas Panagiotis Fyssas iššoko vienas prieš vartininką Nuno, jį apsivarė, pirmu smūgiu pataikė į gynėją, bet antruoju nepaliko jokių vilčių ir išlygino rezultatą. Po dvylikos minučių "Porto" gynėjas Jorge Costa gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę. "Benfica" turėjo vieno žmogaus pranašumą, bet per pagrindinį laiką jiems to nepavyko išnaudoti - taigi buvo žaidžiamas pratęsimas. Likus iki pirmojo pratęsimo kėlinio vienai minutei neatsargiai iš vartų išbėgo Nuno, ir "Benfica" kapitonas Simao į tuščius vartus galva įmušė pergalingą įvartį. Edgaras Jankauskas sedėjo ant atsarginių suolelio ir aikštėje nepasirodė.

Ši nesekmė reiškia, kad "Porto" šį sezoną netriumfuos visuose trijuose turnyruose kuriuose dalyvavo, kaip tai padarė praėjusiais metais. Jose Mourinho treniruojama ekipa šiemet jau tapo Portugalijos čempionais, ir dar žais Čempionų lygos finale.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos