UEFA taurės pusfinalininkės "%c00086" ekipos gynėjas Julianas Bellettis (%p00746) tikisi, kad jam pavyks pereiti į Ispanijos superklubą "%c00006" be jokių nesklandumų.

Brazilijos rinktinės gynėjas į "Barcą" turėtų pereiti už 4 milijonus eurų (apie 13,8 milijonų litų) ir su sąlyga, kad šiame sezone Villarealio ekipai išnuomotas "Barcos" vartininkas Jose Reina visiškai pereis į "Villareal".

27-ių brazilui dabar liko sutarti su "Barca" dėl kontrakto, tačiau žaidėjas teigia, kad jokių nesklandumų neturėtų iškilti, kadangi jam pinigai nėra svarbiausias dalykas.

"Nemanau, kad bus kokių nors nesklandumų, - optimistiškai kalbėjo Bellettis. - Pirmiausiai dėl to, kad "Barca" nori manęs, o antra, nes aš esu toks žaidėjas, kuriam futbolas svarbiau už pinigus, taigi - jokių problemų".

Gynėjas susitiks su Katalonijos klubo vadovais per Brazilijos rinktinės draugiškas rungtynes su geriausių katalonų vienuolike. Bellettis žurnalistams papasakojo, kad jau kalbėjo su komandos draugu Brazilijos rinktinėje, "Barcos" žvaigžde Ronaldinho.

"Aš kalbėjau su juo vakar (trečiadienį - aut. past.) ir jis teigė norįs, kad aš ateičiau į "Barcą." - kalbėjo žaidėjas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos