Belgus antrą kartą įveikę olandai – Tautų lygos finaliniame ketverte © Reuters nuotr.

Nyderlandų rinktinė antrą kartą šiame Tautų lygos sezone įveikė Belgijos futbolininkus ir pateko į finalinį Tautų lygos ketvertą.

A lygos 4 grupės mače Louiso van Gaalo auklėtiniai 1:0 palaužė svečius iš Belgijos.

Pirmasis kėlinys geromis progomis neišsiskyrė. Edenas Hazardas kėlinio pradžioje turėjo gerą galimybę smūgiuoti kamuolį, tačiau kamuolys skriejo „Dievui į langus“.

73 min. kampinį sėkmingai pakėlė Cody Gakpo, o PSV puolėjo perdavimą uždarė Virgilas van Dijkas, tiksliai smugiavęs galva.

Rungtynių pabaigoje Nyderlandų futbolininkai pasileido bėgti į kelias greitas atakas, tačiau ten rezultato padvigubinti nesugebėjo.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis itin efektinga smūgį per save atliko „Hertha“ puolėjas Dodi Lukebakio. Jo smūgiuotas kamuolys patikrino vartų konstrukciją.

Kitame grupės susitikime Lenkija 1:0 įveikė Velsą. Nyderlandai grupę laimėjo surinkę 16 taškų.