Belgijos futbole bręsta didžiulis korupcijos skandalas

Belgijos futbolo veikėjai įtariami milžinišku futbolo skandalu – policija trečiadienį Belgijoje ir už jos ribų atliko net 57 kratas ieškodama nelegalių finansinių operacijų sutartų mačų įkalčių, pranešama agentūros AP pranešime.

Vienas labiausiai žinomų futbolo žaidėjų patarėjų Mogi Bayatas trečiadienį buvo sulaikytas policijos pareigūnų. Į pareigūnų akiratį pateko Belgijos aukščiausios lygos čempionės "Brugge" strategas Ivanas Leko, buvęs "Anderlecht" vadybininkas Hermanas Van Holsbeeckas ir daugelis pirmos lygos teisėjų. Jie įtariami „pinigų plovimu“ ir rungtynių rezultatų manipuliacijomis.

Belgijos policija atliko 44 reidus, dar 13 surengta Prancūzijoje, Liuksemburge, Kipre, Juodkalnijoje, Serbijoje ir Makedonijoje.

Į šiuos nešvarius reikalus, anot šią bylą narpliojančios institucijos atstovo Wenke Roggeno, įsipainioję įvairių futbolo ir kitų sričių atstovai: žaidėjų agentai, buvę teisininkai, juvelyrai, žurnalistai ir kiti.

Belgijos teisingumo ministras Koenas Geensas išreiškė susirūpinimą: "Tokie dalykai teršia sportą. Dirbame, kad sportas būtų švarus ir teisingas".

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos