Belgės sutraiškė Lietuvos rinktinę

Lietuvos moterų futbolo rinktinė 2019 metų ciklą užbaigė rungtynėmis prieš galingą Belgijos rinktinę, užimančią 18-ąją vietą FIFA Pasaulio reitinge.

Pirmąjį belgių įvartį sukūrė „Anderlecht“ duetas – saugė Tine De Caigny išvedė aikštės šeimininkes į priekį po Lauros Deloose perdavimo. 29 minutę nesėkmingai gindamasi Algimantė Mikutaitė nukreipė kamuolį į savus vartus. Po poros minučių T. De Caigny padidino šeimininkių atotrūkį iki 3:0.

Antrajame kėlinyje lietuvėms nepavyko sulaikyti T. De Caigny, kuri pelnė dar 3 įvarčius į Gretos Lukjančukės vartus. Rimantė Jonušaitė 65 minutę turėjo progą įmušti garbės įvartį, tačiau jos smūgį atrėmė varžovių vartininkė Nicky Evrard.

Šiuo metu H grupėje belgės ir šveicarės yra surinkusios po 12 taškų, rumunės ir kroatės – po 3, o lietuvės lieka nepelniusios taškų. Kitąmet Lietuvos futbolininkių lauks rungtynės išvykoje prieš kroates bei namuose prieš Rumunijos ir Belgijos atstoves.

Rungtynių statistika

Belgija – Lietuva 6:0 (3:0)

Leveno „Den Dreef“ stadionas, teisėja – Ivana Projkovska (Šiaurės Makedonija)

Įvarčiai: 14, 32, 46, 66 ir 73 min. Tine De Caigny (Belgija); 29 min. į savus vartus Algimantė Mikutaitė (Lietuva)

Įspėta: 45 min. Algimantė Mikutaitė (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Greta Lukjančukė, Algimantė Mikutaitė, Milda Liužinaitė, Vestina Neverdauskaitė, Samanta Karasiovaitė, Oksana Imanalijeva, Dovilė Gailevičiūtė (46 min. Gabija Gedgaudaitė), Ugnė Lazdauskaitė (78 min. Paulina Narbutaitė), Paulina Sarkanaitė (82 min. Lijana Gedminaitė), Liucija Vaitukaitytė, Rimantė Jonušaitė.