Belgai į Rusiją išvyksta sutriuškinę Kostą Riką (VIDEO)

Perspektyvioji Belgija į 2018 metų pasaulio čempionatą išvyksta aukščiausia pavara - jie pergalingai užbaigė savo draugiškų rungtynių ciklą.

Briuselyje Roberto Martinezo treniruojama belgų komanda susigrūmė su kitu pasaulio čempionatu dalyviu - Kosta Rika. Belgai šventė pergalę rezultatu 4-1.

Svečiai iš Centrinės Amerikos įsiveržė į priekį 24-ąją minutę, tačiau belgai tada neliko skolingi - dar per pirmąjį kėlinį Drieso Mertenso ir Romelu Lukaku įvarčiai leido įsiveržti į priekį.

Antrajame kėlinyje Belgija sumušė dar du įvarčius - R. Lukaku pasižymėjo antrą kartą, o galutinį tašką padėjo Mitchy Batshuayi.

Belgija 4 - 1 Kosta Rika
24' [0 - 1] B. Ruiz
31' [1 - 1] D. Mertens
42' [2 - 1] R. Lukaku
50' [3 - 1] R. Lukaku
64' [4 - 1] M. Batshuayi

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • To force juve
    forza juve

tai jie skirtingi tas puolejas grynas o anas kuria dazniau atakas, nemoka but toks astrus kad golus kapot, bet man irgi atrodo tas hazard ispustas kazkoks gal ir mertenso lygio ir yra

Varzybas iki galo paziurek po to vaiduokliauk 😀 mertens lygio 😀 😀 😀 Cia kaip messi su dybala lygini