• a4

Taigi didį Matulevičių išugdė, Žulpą bei Georgą. Žalgiris su tokiu praleistų įvarčių skaičiumi tai sunkiai tvarkysis, reik gerinti gynybą stipriai. Šembero senuko nėra ir betvarkė gynyboje

• +9
  • Klausimelis

Žalgiris zadejo šį cempionata pabaigti be pralaimėjimų ar kaip?

• +24
  • siknosparnis

bet siaip sita komandele kuo naudinga rinktinei? atlante bent jaunimas zaidzia,ant to sarsanija malacius,ugdo Lietuvos ateiti.O ka sitie? neatsimenu nei vieno isugdyto zaidejo

medinis teisėjas

teisėjas aborigėnas papirktas arba šiaip plūgas nesiorentuojantis laike. Pridėjo 5minutes, o laukė dar dvi kol Žalgiris įspirs. Pzdc kaušas koks.

Buvo 2 keitimai o pries pirma kampiny kamuolio nks nedave kuklys is kitos aiksteles ejo jo pasiimti neapsiverkite del tos 1.30min bet aisku graudu buvo snd man ziureti y zalgiry visi su abiem kairem kojom snd ir netik snd laksto jau 3 macas lievas laikas jau pasimokyti !!!!

• -8
  • magelanas

Kazkaip mazai teisejas pridejo laiko. Esant tokiam rezultatui, maniau pusvalandi dades.

• +33
  • Henris

Grazu. Atlantas shaunuoliai. ish vis kviepuoti nedave . puikus spaudimas . Fizinis futbolas. Zalgiris su tokiu zaidimu gali eiti atostogu . Jokio greito mastymo - tikslaus kamuolio izaidimo. Nezinau ant kiek ta dirbtine aikshte yra siauresne nei kitos , bet erdves Zalgiriui be abejones truko. Beto standartuose Zalgiris ish ties graudus. tiek vienoje - tiek kitoje puseje. Atlantui sekmes. Saunuolis Sarsanija. Musu lygoje tik toki futbola ir zaisti . Lipti ant galvos, spausti , griauti , neduoti kurti. ir visos komandos A lygoje susidurs su didziulemis problemomis.

• +12
  • del teisejo

teisejas tai iswis gali sleptis, gerai kad 2:0 pirmawo o tai butu tempe kol zali islygins arba iswis laimes, baisu wienu zoodziu